O Firmie

   Spółka Rimix Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona została aktem notarialnym 16 marca 2007 roku i jest kontynuacją działalności założonego  w 1998 w Krakowie przedstawicielstwa austriackiej firmy RÖFIX Sp. z o.o.  Siedziba spółki mieści się w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 31.

 


Wychodząc naprzeciw wszystkim uczestnikom procesu budowlanego RIMIX proponuje kompletne rozwiązania systemowe, gdyż tylko takie gwarantują trwałość i funkcjonalność na długie lata.
Wszystkie zamieszczone w naszym katalogu produkty produkowane są w zakładzie produkcyjnym w Krzeszowicach. W chwili obecnej zakład przechodzi gruntowną modernizację i planowana jest budowa nowej drugiej linii do produkcji suchych zapraw budowlanych, a także rozbudowa linii produkcji farb i tynków.


Nasz dział badawczo-rozwojowy w skład którego wchodzą nie tylko polscy chemicy, ale również zespół austriacko-niemiecki, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i współpracujący z dostawcami surowców z całej Europy, dba nie tylko o stałą kontrolę jakości produktów, ale nieustannie wdraża nowe rozwiązania.

 


W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych produktów i wysokich standardów obsługi klienta firma wdrożyła politykę jakości i przygotowuje się do certyfikacji systemu ISO 9001.

 

                                                                             Zapraszam do współpracy.

                                                                                             

  Pobierz  >>>   

Pobierz  KRS >>>